Remis na inaugurację

Kto był obecny na tym meczu, nie powinien narzekać na brak emocji. Nasza drużyna pokazała wszystko co najlepsze. Kibice byli świadkami meczu pełnego walki, boiskowych spięć i emocji.

Rozpoczęcie meczu poprzedziło wręczenie pucharu przez Prezesa PZPN Radosława Michalskiego za awans do III ligi oraz uczczenie minutą ciszy pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego.

Mecz niemal przez całe 90 minut wyglądał tak samo. Podopieczni Tomasza Bąkowskiego starannie budowali od tyłu akcje ofensywne, a goście z Koszalina próbowali swoich sił z kontrataków. Przodkowianie podchodzili pod bramkę rywali częściej, ale wykreowanych sytuacji nie potrafili zamienić na gole.

Za tydzień 8 sierpnia /sobota/ przodkowanie ponownie zagrają na własnym stadionie. Mecz zaplanowano na godzinę 15.00 a rywalem będzie Unia Swarzędz.

ZAPRASZAMY

Skład GKS-u : Moczadło, Amoah, Szur, Dąbrowski /65’ Niedźwiecki/, Łuczak /90’ Karniluk/,

Wesołowski /82’ Czychowski/, Wysiecki /73’ Klawikowski/, Chmulak, Szałek,

Górak, Stasiak /75’ Polański/