Przodkowianie wrócili z trzema punktami

Drużyna GKSu Przodkowo z Koszalina, gdzie zmierzyła się z tamtejszą Gwardią wróciła z trzema punktami. To czego  się spodziewaliśmy przed meczem – że będzie to ciężki i ciekawy mecz, sprawdziło się w stu procentach.

Sobotnie spotkanie było wyrównane i obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych, ale ostatecznie podopieczni Tomasza Bąkowskiego potrafili lepiej wykorzystać swoje sytuacje w polu karnym rywali. Spotkanie toczyło się w wielkim upale, a sędzia dwukrotnie zarządził przerwy na uzupełnienie płynów.

Po pierwszej połowie drużyny schodziły do szatni przy jedno bramkowej przewadze przodkowian . Bramkę w 12 minucie po składnej akcji zdobył Michał Szałek.

Tuż po przerwie gospodarze zaskoczyli przodkowian bardzo agresywną grą w konsekwencji stworzyli kilka sytuacji bramkowych jednak na wysokości zadania grała nasza obrona, a to co wyrabiał w bramce Arkadiusz Moczadło można nazwać – dzień konia. Bronił w sytuacjach beznadziejnych wychodząc w pojedynkach jeden na jeden również zwycięsko. Na kolejnego gola kibice czekali aż do 82 minuty. Przodkowianie wykonywali rzut rożny, dokładne dośrodkowanie i Łukasz Stasiak celną główką zdobywa drugiego gola dla GKSu. W 90 minucie trzeciego gola dla GKSu zdobył Mateusz Dąbrowski. Gdy wydawało się, że jest już po meczu piłkarze Gwardii w doliczonym czasie zdobywają bramkę na 3:1.

Po tym zwycięstwie nasz zespół zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 7 pkt.

Kolejny mecz ligowy III ligi odbędzie się na naszym boisku . Mecz zaplanowano na sobotę 22 sierpnia godz. 18.00. Rywale naszej drużyny będzie Świt Szczecin.